Su Arıtma Cihazı Bakımı

Bizden ya da dışarıdan aldığınız tüm arıtma cihazlarınızın
bakımını yapıyoruz.

Su arıtma cihaz bakımı yaptırmak su arıtma sisteminizin en iyi performansında çalışmasını sağlar. En iyi performans demek daha hızlı daha sağlıklı su üretimi demektir. Dünyanın birçok yerinde içme suyu ihtiyaçları arıtma sistemleri ile karşılanmaktadır. Bunun neden su kaynaklarının sanayi atıkları ile kirletilmesi ve deniz suyu kaynağı dışında su kaynağı bulunmamasıdır. Ülkemizde de su kaynaklarından elde edilen ve şebeke suyu olarak verilen sular gerek kaynağında gerek taşıma kanallarında kirlenmektedir. İyi bir arıtma sistemi ile şebeke sularından içme suyu elde edilebilmektedir. Paketlenmiş suların güvenilirliğini yavaş yavaş kaybetmesi ve yüksek maliyetlere yol açması sebebi ile arıtılmış su hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Su arıtma sistemleri bakımı yaptırmak isteyenler için profesyonel destek veren firmamız su arıtma cihazı filtre değişimi ve arıza onarımlarında en profesyonel yaklaşımı sergilemektedir. Firmamızın profesyonel yaklaşımı sayesinde su arıtma cihazı bakım fiyatları oldukça uyguna gelmektedir. Çünkü doğru bakım demek gereksiz değişimleri yapmadan cihazın performansını arttırmak demektir. Bu da tabi ki maliyeti düşürmektedir. Su arıtma cihazı filtre değişimi Karabük hizmetimizde en uygun fiyatlarla filtreler temin edilmektedir. Su arıtma cihazı filtre değişimi zamanı gelmiş olan cihazların filtreleri değiştirilmektedir. Zamanında değişmeyen filtreler diğer filtrelerin ve cihaz boru ve bağlantı parçalarının da ömrünü kısaltmaktadır. Bu yüzden filtrelerinizi daha kısa sürede değiştirmeniz gerekir ve daha yüksek maliyete sebep olur.

Su arıtma cihazı bakımı nasıl yapılır diyecek olursanız şöyle açıklayalım. Öncelikle cihazın genel durumu kontrol edilir varsa bir sorun düzeltilir. Sonra en son su arıtma cihazı filtre değişimi ne zaman yapıldığı kontrol edilerek kullanım süresi sonlanmış olan filtreler tespit edilerek değiştirilir. Boru ve bağlantı parçaları kontrol edilerek tıkanıklık, sızdırma ve yosunlaşma olup olmadığına bakılır varsa temizleme ya da değiştirme işlemleri yapılır. Su arıtma tankı kontrol edilir ve gerekiyorsa değişimi ya da temizlemesi yapılır. Elektrikli aksamı olan cihazlarda elektrik aksamı ve pompaların çalışması kontrol edilir. En son olarak cihazın ürettiği arıtılmış su kalitesi kontrol edilerek cihazın tekrar kullanılabilirliğe onayı verilerek hizmete sunulur.

Karabük Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır 2019 - Karabük Su Arıtma Cihazları